jesteś na: Strona glownaOddziały przedszkolneDzień Babci i Dziadka

„Są takie dwa dni, jedyne dni w roku

To święto Babci i Dziadka, łza się kręci w oku”

W naszej szkole zapraszanie Babć i Dziadków z okazji Ich Święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych.

W tym roku 4 lutego to miłe spotkanie przygotowały wychowawczynie oddziałów przedszkolnych 0-1 i 0-2  pani Alina Citak i Krystyna Koszyk wraz z dziećmi. Na wstępnie pani A. Citak przywitała wszystkich gości i zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego. Prezentowanym umiejętnościom przedszkolaków przyglądali się również zaproszeni na tę uroczystość dyrektor szkoły pan Aleksander Łukasik i wicedyrektor pani Anna Golonka.

Dzieci recytowały wzruszające wiersze, śpiewały piosenki okolicznościowe związane z tymże świętem, a także zatańczyły dwa tańce: poleczkę i „taniec słońca”. Na zakończenie wnuki wręczyły upominki Babciom i Dziadkom, a rodzice zaprosili gości na słodki poczęstunek.

Był to dzień niezwykły, dzień pełen uśmiechu, radości i wzruszeń.

Alina Citak