jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolnePowiatowe Zawody Piłki Koszykowej Dziewcząt

Powiatowe Zawody Piłki Koszykowej Dziewcząt

11 lutego br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Krynicy-Zdroju odbył się Powiatowy Finał Koszykówki Dziewcząt szkół gimnazjalnych. W turnieju wystąpiły najlepsze 4 zespoły w powiecie nowosądeckim: Gimnazjum w Krużlowej Wyżnej, Publiczne Gimnazjum w Krynicy-Zdroju, Gimnazjum w Łososinie Dolnej, Gimnazjum w Przysietnicy.

Celem imprezy była popularyzacja koszykówki wśród młodzieży szkolnej oraz wyłonienie mistrza powiatu nowosądeckiego, reprezentanta na zawody rejonowe. Drużyny grały systemem „każdy z każdym”, 4 kwarty po 6 minut.

Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła III miejsce. Na dalszy etap zakwalifikowała się drużyna dziewcząt z Gimnazjum w Krynicy.

Składy naszej reprezentacji:

1.  Wiktoria Jankowska  kl. IIIb