jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneEtap powiatowy Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Etap powiatowy Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W dniu 7 kwietnia 2016r. w siedzibie Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu  odbyły się Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, który odbywa się pod hasłem  „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W eliminacjach powiatowych wzięło udział ponad pięćdziesięciu uczestników, którzy zwyciężyli na szczeblu gminnym.

Gminę Stary Sącz reprezentowały druhny z  naszej szkoły: Aleksandra Ogorzały i Paulina Jankowska. Dziewczyny wykazały się dużą wiedzą pisząc test składający się z 45 pytań z tematyki pożarniczej. Po części pisemnej konkursu Paulina zajęła VII miejsce. Ola zajęła I miejsce, czym zakwalifikowała się do etapu ustnego. Niestety nie udało jej się wygrać, ale ostatecznie zajęła równie wysokie II miejsce.

Wszyscy uczestnicy turnieju dostali nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu. Opiekę nad druhenkami podczas konkursu sprawował pan Tomasz Skut.

Gratulujemy naszym uczennicom i życzymy sukcesów w przyszłym roku!