jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolnePosłanki do XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

Posłanki do XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

Paulina Jankowska z klasy IIIa gimnazjum oraz Aleksandra Jankowska z klasy Ia gimnazjum zostały posłankami do XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Temat przewodni pracy brzmiał:Miejsca pamięci – materialne świadectwo wydarzeń szczególnych dla lokalnej i narodowej tożsamości”. Wykonanie zadania wymagało od uczestników podjęcia czynności animacyjno-badawczych, przygotowania planu działań oraz jego zrealizowania. Uczennice, których opiekunem naukowym była pani Elżbieta Kosiba, dzięki dobrze wykonanym zadaniom rekrutacyjnym, otrzymały mandat poselski i zostały zaproszone do zajęcia miejsc w ławach poselskich do XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży dnia 1 czerwca.

Gratulujemy sukcesu!!!

Więcej o pracy konkursowej …