jesteś na: Strona glownaWydarzenia sportoweXVI Niepodległościowy Bieg Przełajowy

XVI Niepodległościowy Bieg Przełajowy

10 listopada 2017r. na starosądeckich Błoniach odbył się XVI Niepodległościowy Bieg Przełajowy o Puchar Burmistrza Miasta Starego Sącza. Organizatorami tego wydarzenia był Urząd Miejski w Starym Sączu, Szkoła Podstawowa im Franciszka Świebockiego w Barcicach, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Rozwiń skrzydła” w Barcicach oraz Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania w Starym Sączu.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej i oddziałów gimnazjalnych. Poniżej przedstawiamy wyniki indywidualne naszych uczniów:

Szkoła Podstawowa: grupa dziewcząt:
Julia Dudek – II miejsce
 Natalia Konieczny – IV miejsce
 Weronika Ptaśnik – V miejsce

Szkoła Podstawowa: grupa chłopców:
Kacper Kościsz – V miejsce

Gimnazjum: grupa dziewcząt:
Wiktoria Jankowska – II miejsce

Dominika Jankowska – IV miejsce

Monika Owsianka – V miejsce

Gimnazjum: grupa chłopców:
Mateusz Borzęcki – II miejsce

W kategorii drużynowej Szkoła Podstawowa w Przysietnicy wywalczyła II miejsce i klasy VII Szkoły Podstawowej wraz z Gimnazjum w Przysietnicy wywalczyły II miejsce.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!

Piotr Jarząb