jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneBajka o Kocie w Butach

Bajka o Kocie w Butach

14 grudnia 2017 r. dzieci z klas 0-III pojechały do Starego Sącza na przedstawienie teatralne pt: „Bajka o  Kocie w Butach” przygotowane przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa.

Za sprawą spektaklu, a wraz z nim dekoracji, kostiumów, muzyki, efektów dźwiękowych i świetlnych, dzieci przeniesione zostały w magiczny świat baśni.

Przedstawienie dostarczyło im wielu cennych doświadczeń teatralnych, uśmiechu oraz dobrej zabawy. Przekazało takie wartości jak: miłość, przyjaźń, mądrość, odwaga oraz prawda i umiejętność przyznania się do niej. Nauczyło, że należy cieszyć się tym co mamy,  że warto pokonywać trudności aby osiągnąć sukces.

Barbara Stelmach