jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolne„W Tobie jest światło” BŚP 2017

„W Tobie jest światło” BŚP 2017

„W Tobie jest światło” to hasło XXVII Sztafety Betlejemskiego Światła Pokoju przekazywanego przez harcerzy na całym świecie. W dniach 15 - 17.12.2017r. ponad 2000 harcerzy, harcerzy starszych, wędrowników i instruktorów ZHP wspólnie oczekiwało w Zakopanym na przybycie Światła do Polski ze Słowacji, a 20 grudnia 2017r. harcerze naszej szkolnej drużyny „Orion” wraz z opiekunami przekazali ten symbol nadziei i pokoju między narodami Dyrekcji Szkoły oraz Parafii p.w. Św. Jana Chrzciciela w Przysietnicy.

Niech Betlejemskie Światełko Pokoju będzie inspiracją do szukania światła w nas i rozjaśniania mroków wokół nas. Niech Święta Bożego Narodzenia będą okazją do wspólnej radości z ciepła jakie rozdziela Boża Dziecina.

M. Jarząb

I. Ogorzały