jesteś na: Strona glownaOrganizacje i koła zainteresowańWolontariat szkolny- działaniaBożonarodzeniowa pomoc żywnościowa – grudzień 2017

Bożonarodzeniowa pomoc żywnościowa – grudzień 2017

Bożonarodzeniowa pomoc żywnościowa   – grudzień 2017

Wolontariat Szkolny przygotował na święta Bożego Narodzenia siedem paczek żywnościowych dla osób samotnych, w podeszłym wieku oraz dla potrzebujących z naszej społeczności lokalnej. Żywność do paczek została zakupiona ze środków pozyskiwanych na ten cel przez Wolontariat podczas akcji dobroczynnych oraz dzięki zbiórce żywności zorganizowanej w naszej szkole wspólnie ze szkolnym kołem PCK.  Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do obdarowania paczkami samotnych i potrzebujących, a zwłaszcza p. Katarzynę Tomasiak, w której sklepie był wystawiony kosz na żywność.

Ponadto Wolontariat pozyskał 10 paczek żywnościowych od  Fundacji Sądeckiej na rzecz potrzebujących z Przysietnicy. Było to możliwe dzięki udziałowi Wolontariuszy naszej Szkoły w trzydniowej zbiórce żywności podczas akcji charytatywnej „Serce-Sercu”