Tramp 2018

6 lutego 2018 r. Zuchy i Harcerze Wielopoziomowej Drużyny  ORION wzięli udział w Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej w Chełmcu - Tramp 2018. Jest to drugi udział naszej drużyny w tej imprezie.

W tym roku naszą szkołę  reprezentowała nowa Drużyna Zuchowa. Dzieci wyśpiewały III miejsce, wykonując piosenkę ,,A ja mam psa”. Młodsi harcerze – „Zgrajka” wyśpiewała sobie IV miejsce piosenką  „Przyjaciele”. Harcerze z klasy VI oraz harcerze starsi z klasy III gimnazjum zajęli II miejsce. Dodatkowo nasza drużyna przygotowała zadanie dodatkowe - Prezentację na temat tradycji ludowych naszej miejscowości. Festiwal piosenki był świetną okazją  do integracji drużyn harcerskich Hufca Nowy Sącz. Były wesołe tańce, pląsy, zabawy.

Wróciliśmy bardzo zadowoleni. Już myślimy o następnym  udziale w festiwalu.

Czuj! Czuwaj!

Barbara Stelmach i Małgorzata Jarząb