jesteś na: Strona glownaProgramy, akcje, projektyProjekt „Orły na stoku”

Projekt „Orły na stoku”

Orły na stoku

Uczniowski  Klub Sportowy Orły od 09.01.2018 do 09.03.2018r. realizował dla uczniów Szkoły Podstawowej i Oddziałów Gimnazjalnych  projekt  „Orły na stoku”.

Realizacja zadań tego projektu była możliwa dzięki dofinasowaniu ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki z państwowego Funduszu Zajęć Sportowego dla uczniów oraz dotacji z Urzędu Gminy w Starym Sączu. Koszt całego dofinasowania wyniósł ponad 18 000 zł. W ramach tego projektu 40 uczniów naszej szkoły wyjeżdżało co tydzień na zajęcia narciarskie na stoku Cieniawa – ski. W ramach trzygodzinnych zajęć dzieci i młodzież pod okiem instruktorów narciarstwa uczyła się i doskonaliła  technikę jazdy na nartach.

Tego typu zajęcia były doskonałą formą na spędzanie wolnego czasu dla dzieci i młodzieży oraz  aktywizowania w czasie zimowym.

Piotr Jarząb