jesteś na: Strona glownaWydarzenia sportoweKolejne zwycięstwo

Kolejne zwycięstwo

Kolejne zwycięstwo !!!

19.03.2018r. w  Szkole Podstawowej w Barcicach odbyły się Gminne Zawody Piłki Ręcznej. Uczestniczyły w nich drużyny ze Starego Sącza, Barcic oraz  Przysietnicy. Rywalizacja była bardzo zacięta, a gra męcząca. Wszyscy zawodnicy ciężko walczyli o zdobycie bramki dla swojej drużyny. Pierwsze miejsca, w grupie dziewcząt i chłopców, zajęły drużyny z naszej szkoły.

Skład dziewcząt: Patrycja Czerpak, Kinga Ptaśnik, Marcelina Aleksandrowicz, Dominika Zbozień, Emilia Konieczna, Paulina Czerpak, Monika Owsianka, Katarzyna Nakielska, Karolina Garwol, Aleksandra Gizicka.

Skład chłopców: Krzysztof Citak, Filip Citak, Jakub Godawski, Adam Stopka, Jakub Stafiński, Mateusz Borzęcki, Filip Krzak, Filip Chorążewski, Jakub Tokarczyk, Szymon Trybuła.

Katarzyna Nakielska