jesteś na: Strona glownaOddziały przedszkolnePrzedstawienie wielkanocne

Przedstawienie wielkanocne

„Pisanki, kraszanki, skarby wielkanocne,
Pięknie ozdobione, ale niezbyt mocne.
Pisanki, kraszanki, całe w ornamentach,
Uświetniły nasze wielkanocne święta.”

27 marca w oddziałach przedszkolnych odbyło się spotkanie wielkanocne, na którym gościliśmy wicedyrektora szkoły Annę Golonka oraz rodziców. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych dzieci z grupy 0-1 i 0-2 przygotowały program artystyczny.

To był szczególny dzień dla wszystkich przedszkolaków, ponieważ mogli zaprezentować swoje umiejętności aktorskie i wokalne przed szerszą publicznością. Podczas spotkania dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki o tematyce wiosennej i wielkanocnej, a dzięki temu przedstawiły zgromadzonym gościom zwyczaje i tradycje wielkanocne.

Na zakończenie spotkania dzieci złożyły wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne oraz wręczyły skromne upominki - własnoręcznie wykonane ozdoby wielkanocne.

Małgorzata Śmierciak

Małgorzata Tokarczyk