jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneKonkurs „Zostań Mistrzem Czytania”

Konkurs „Zostań Mistrzem Czytania”

24 maja w Powiatowej i Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. W. Bazielicha w Starym Sączu odbył się Gminny Konkurs Pięknego Czytania „Zostań Mistrzem Czytania”, w którym udział wzięło pięciu uczniów naszej szkoły. Uczniowie ci zostali wyłonieni w szkolnych eliminacjach, które odbyły się w Bibliotece Szkolnej 21 maja. Naszymi przedstawicielami zostali: Artur Dorula klasa 4b, Natalia Porębska klasa 5, Izabela Dorula klasa 6a, Magdalena Kałuzińska klasa 6a oraz Kamil Porębski klasa 6b.

Wszyscy uczestnicy mieli za zadanie odczytać wylosowany fragment książki. Prezentacje były bardzo udane i trudno było paniom jurorkom wybrać zwycięzcę.

Nasi reprezentanci pomimo, że nie znaleźli się w gronie laureatów, wrócili z dyplomami i nagrodami książkowymi.

Renata Jachimczak