jesteś na: Strona glownaArtykuły o konkursachPotrójny sukces w konkursie recytatorskim

Potrójny sukces w konkursie recytatorskim

W hołdzie Janowi Pawłowi II…

Potrójny sukces  w konkursie recytatorskim

W czerwcu mija kolejna  rocznica wizyty Jana Pawła II Sądeckiej Ziemi. Z tej też okazji organizowane są różne imprezy i uroczystości poświęcone naszemu wybitnemu rodakowi.

6 czerwca w Szkole Podstawowej nr 2 im. J. Słowackiego w Starym Sączu odbył się konkurs recytatorski wierszy Jana Pawła II. Wzięły w nim udział  trzy uczennice z naszej szkoły, plasując się na wysokich miejscach:

Katarzyna Opoka – II miejsce,

Justyna Ogorzały – III miejsce,

Julia Dudek – wyróżnienie

Warto zwrócić uwagę na wysoki poziom rywalizacji konkursowej oraz dobre przygotowanie i piękną prezentację uczennic, godnie reprezentujących naszą szkołę. Słowa uznania należą się także organizatorom za sprawne przeprowadzenie konkursu.

Barbara Owsianka