jesteś na: Strona glownaWydarzenia sportoweGminne Zawody w Piłce Nożnej Halowej

Gminne Zawody w Piłce Nożnej Halowej

W dniach 17 i 18 października 2018r. w Szkole Podstawowej w Barcicach odbyły się Gminne Zawody w Piłce Nożnej Halowej chłopców i dziewcząt szkół podstawowych klas VII – VIII i III gimnazjum. W zawodach uczestniczyli uczniowie ze Starego Sącza, Barcic, Popowic i Przysietnicy oraz uczennice z Starego Sącza, Barcic i Przysietnicy.

Reprezentacja chłopców naszej szkoły wywalczyła pierwsze miejsce, dziewczęta drugie miejsce. Chłopcy zakwalifikowali się do zawodów międzygminnych, które odbędą się w Rytrze. Opiekunem obu drużyn był Piotr Jarząb. Gratulujemy piłkarzom i życzymy dalszych sukcesów.

Skład reprezentacji dziewcząt: Konieczna Emilia, Jankowska Wiktoria, Zbozień Dominika,  Gizicka Aleksandra,  Łubik Patrycja,  Czerpak Justyna Godawska Oliwia,  Gawlak Patrycja, Olechowska Zuzanna,  Ptaśnik Weronika,  Dudek Julia,  Ptaśnik Anna.

Skład reprezentacji chłopców:

Trybuła Szymon, Krzak Filip, Krzysztof Citak,  Tokarczyk Jakub, Durasik Przemysław, Godawski Jakub, Filip Chorążewski , Kościsz Dominik, Pawlik Oskar,  Kościsz Kacper

Piotr Jarząb