Zabawa integracyjna

Zabawa integracyjna z wychowankami

Domu Dziecka w Klęczanach

W czwartek 25 października mieliśmy wielką radość gościć w naszej szkole Wychowanków Domu Dziecka z Klęczan. Inicjatorami spotkania i zabawy integracyjnej był nasz szkolny Wolontariat. Wspólnie z Samorządem Uczniowskim Wolontariusze zorganizowali na sali gimnastycznej poczęstunek, zabawy integracyjne oraz dyskotekę, w której uczestniczyli również uczniowie klas 7, 8 i 3 gimnazjum. Podczas spotkania wszyscy uczestnicy bawili się wyśmienicie, zwłaszcza w czasie kilkukrotnego wykonywania tańca belgijskiego, zabaw integracyjnych i wspólnego posiłku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia tego spotkania. Zwłaszcza sponsorom ciast i ciasteczek, nauczycielom czuwającym nad bezpieczeństwem imprezy, opiekunom Wolontariatu i SU, którzy wraz z uczniami przygotowali i suto zastawili stoły oraz obsłudze. Szczególnie chcemy podziękować panu Jarosławowi Kwiczali, który przywiózł, zamontował i udostępnił nam własne dyskotekowe oświetlenie oraz tzw. dymiarkę – do wytwarzania dymu.

Magdalena Cieślewicz