jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneWystawa książek o Polsce

Wystawa książek o Polsce

Z okazji uroczystego finału obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości Biblioteka Szkolna przygotowała okolicznościową wystawę książek o tematyce dotyczącej naszej Ojczyzny.  Zaprezentowane zostało ponad dwadzieścia różnorodnych wydawnictw popularnonaukowych dotyczących głównie historii naszego kraju ale i również opisujących przyrodę, architekturę i sztukę. Wiele z przedstawionych książek adresowana jest do dzieci, posiada atrakcyjną, bogatą szatę graficzną i zachęca do poznawania dziejów naszego kraju już od najmłodszych lat.

Ekspozycja ma na celu przybliżenie wszystkim uczniom i rodzicom oferty Biblioteki Szkolnej i zachęcenie do korzystania z jej zbiorów, gdyż wszystkie prezentowane na wystawie książki są dostępne w Szkolnej Bibliotece.

Renata Jachimczak