jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneWycieczka do „Nibylandii”

Wycieczka do „Nibylandii”

Dnia 13.11.2018r. uczniowie klas 0-3 udali się do Łącka do parku rozrywki „Nibylandia”. Na początku dzieci zostały zapoznane z zasadami bezpieczeństwa oraz  użytkowania sprzętów, następnie miały czas na doskonałą zabawę. W trakcie pobytu dzieci zostały podzielone na dwie grupy i w oddzielnej sali  wykonywały owocowe szaszłyki.

Pani przeprowadziła pogadankę pt. "Dlaczego warto jeść owoce? Jakie mają witaminy i jakie znaczenie mają one dla naszego organizmu." Dzieci przy okazji również utrwaliły nazwy owoców, opisywały jakie mogą być w smaku. Następnie Pani zrobiła pyszny zdrowy eko-sok z owoców i jarmużu. Dzieci zajadały się wykonanymi przez siebie szaszłykami i popijały zielonym sokiem. Wszyscy byli zachwyceni całą wycieczką i z pewnością chętnie tu powrócą.

Krystyna Koszyk