Integracyjne spotkanie Rad SU

Integracyjne spotkanie Rad Samorządów Uczniowskich z terenu gminy Stary Sącz

We czwartek 15 listopada przedstawiciele Rady Samorządu Uczniowskiego naszej Szkoły w składzie: Krzysztof Citak, Filip Krzak z kl. III G, Justyna Czerpak z kl. VIII a oraz Patrycja Gawlak z kl. VIII b wraz z panią Karoliną Botwiną wzięli udział w spotkaniu integracyjnym Rad SU szkół z terenu gminy Stary Sącz.

Organizatorem pierwszego w tym roku szkolnym spotkania byli uczniowie i opiekunowie Samorządu ze Szkoły Podstawowej w Barcicach. Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele wszystkich szkół z gminy. Integracja jest nieodłącznym elementem współpracy młodzieży, dlatego należy o nią dbać i regularnie organizować spotkania. Na początku pan dyrektor Grzegorz Garwol wszystkich przywitał i zaprosił do współpracy. Odbyły się warsztaty podczas których został opracowany plan działań na najbliższe miesiące. Z okazji setnej rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę, mowa była również o współczesnym i lokalnym patriotyzmie. Wszyscy świetnie się bawili gdyż spotkanie było połączone z dyskoteką. Nowe znajomości i współpraca mamy nadzieję będzie się rozwijać i przynosić efekty.

Wspólnie możemy więcej !!!

Przedstawiciele SU