jesteś na: Strona glownaWydarzenia sportoweGminne Zawody w Piłce Koszykowej

Gminne Zawody w Piłce Koszykowej

W dniu 20 listopada 2018r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Starym Sączu odbyły się Gminne Zawody w Piłce Koszykowej chłopców i dziewcząt szkół podstawowych klas VII – VIII i III gimnazjum. W zawodach uczestniczyli uczniowie ze Starego Sącza, Gołkowic i Przysietnicy oraz uczennice z Starego Sącza, Gołkowic i Przysietnicy. Reprezentacje chłopców i dziewcząt naszej szkoły wywalczyły pierwsze miejsca i zakwalifikowały się do zawodów międzygminnych, które odbędą się w Łącku. Opiekunem obu drużyn był Piotr Jarząb. Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!

Skład reprezentacji dziewcząt:

Jankowska Wiktoria, Zbozień Dominika,  Gizicka Aleksandra,  Łubik Patrycja,  Gawlak Patrycja, Olechowska Zuzanna,  Jankowska Dominika, Ogorzały Patrycja.

Skład reprezentacji chłopców:

Trybuła Szymon, Krzak Filip, Citak Krzysztof,  Tokarczyk Jakub, Durasik Przemysław, Godawski Jakub, Chorążewski Filip, Porębski Kamil, Garwol Wiktor, Ogorzały Wojciech.

Piotr Jarząb