jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneKonkurs „Tradycja Świąt Bożego Narodzenia - oczami dzieci”

Konkurs „Tradycja Świąt Bożego Narodzenia - oczami dzieci”

Uczniowie klas I-IV naszej szkoły przystąpiły do konkursu „Tradycja Świąt Bożego Narodzenia- oczami dzieci”, zorganizowanego  w ramach projektu pt.: „Rozwijamy wspólne działanie- upowszechniając  tradycje”, współfinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Honorowy Patronat nad konkursem objął Burmistrz Starego Sącza Pan Jacek Lelek.

Uczniowie w klasach wspólnie wykonywali ozdoby świąteczne, nawiązujące do tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Powstały wspaniałe prace, które zostały odwiezione do siedziby Fundacji Rozwoju Sądecczyzny w Starym  Sączu.  Nagrodą główną w konkursie jest wyjazd całej klasy do fabryki bombek ARMAR w Bębłnie i udział w warsztatach ręcznie malowanych bombek.

Barbara Stelmach