jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneSzkolny Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową

Szkolny Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową

Szkolny Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową rozstrzygnięty!

6 grudnia podczas „Nocnych Poszukiwań Mikołaja” zostały ogłoszone wyniki Szkolnego Konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową zorganizowanego przez nauczycieli klas 0 – III  i Bibliotekę Szkolną. Do ostatniej chwili regulaminowego czasu do organizatorów oddawane były prace konkursowe. Ostatecznie do Konkursu swoje dzieła zgłosiło aż 42 uczniów klas młodszych i 23 klas starszych.

Trudno było wyłonić najpiękniejsze dzieła. Komisja Konkursowa długo analizowała wszystkie prace, biorąc pod uwagę estetykę wykonania, wkład pracy i ogólne wrażenie artystyczne każdej pocztówki. Wiele oddanych kartek nie podlegało ocenie konkursowej, ze względu na niezgodność z regulaminem. Wreszcie wybrano najpiękniejsze prace, których autorzy otrzymali nagrody rzeczowe. Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu dostali drobne nagrody pocieszenia.

LAUREACI KONKURSU

·        Dominika Jarząb – klasa Vb

·        Eliza Garwol – klasa VI

·        Wiktoria Padula – klasa III gimnazjum

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Konkursu i ich Rodzicom za tak liczny udział, zaangażowanie i wkład pracy. Zapraszamy za rok!