jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneI miejsce w Konkursie

I miejsce w Konkursie

„Tradycje Świąt Bożego Narodzenia oczami dzieci”

5 grudnia 2018r. ogłoszono wyniki Konkursu „Tradycje Świąt Bożego Narodzenia oczami dzieci”, organizowanego przez Fundację Rozwoju Sądecczyzny. Celem konkursu adresowanego do klas I- IV szkół podstawowych było pobudzenie aktywności twórczej uczniów oraz rozwijanie zainteresowań tradycją Świąt Bożego Narodzenia. Zadaniem uczniów było wspólne wykonanie ozdoby świątecznej związanej ze zbliżającymi się świętami.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Małgorzata Jarząb