Akcja „Serce – Sercu”

Wolontariat szkolny z Przysietnicy pomaga w akcji charytatywnej: „Serce – Sercu”

Przez pięć grudniowych dni, po lekcjach lub w dniu wolnym tj.  w sobotę nasi  Wolontariusze zbierają żywność dla Fundacji Sądeckiej, która następnie przekaże ją potrzebującym. W tym roku zbiórka produktów żywnościowych i chemicznych przypadła nam w nowo otwartym sklepie sieci „Biedronka” nieopodal ronda im. Jana Pawła II w Starym Sączu.

Pan Przemysław Bawołek - koordynator tejże akcji z ramienia Fundacji Sądeckiej, orzekł, że Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Przysietnicy „ochrzcili” ten nowy sklep. Pierwsze dwa dni tj. 10 i 11 grudnia większość pracy wykonywali Wolontariusze z klasy III gimnazjum w następne dni, czyli 15, 19 i 20 grudnia w zbiórce głównie będą uczestniczyć  Wolontariusze z klasy 8a i 8b.

Dziękuję wszystkim Wolontariuszom, którzy tak ochoczo włączają się w prace na rzecz potrzebujących za ich poświęcenie i zaangażowanie.

opiekun Wolontariatu

Magdalena Cieślewicz