PCK dla Seniorów

Szkolne Koło PCK od zawsze w swojej działalności skupia się na drugim człowieku. Grudzień to miesiąc, w którym bardziej włączamy się w akcje charytatywne, zbiórki żywności i pamiętamy o innych w kontekście Świąt Bożego Narodzenia. Członkowie Koła przy współpracy pani Renaty Garwol i pani Izabeli Radomskiej, którym serdecznie za pomoc dziękujemy, przygotowali ponad 80 sztuk pysznych, ślicznie udekorowanych pierników. Te drobne, słodkie upominki wraz z życzeniami w najbliższym czasie trafią do Seniorów, najstarszych mieszkańców Przysietnicy. Tradycją już się stało, że uczniowie naszej Szkoły odwiedzają mieszkańców, życząc im pomyślności i zdrowia na każdy dzień. W miarę możliwości również pomagają, aby ten radosny przedświąteczny czas udzielił się wszystkim i by nikt nie czuł się samotny.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby Dzieciątko Jezus błogosławiło wszystkim każdego dnia!

Opiekunowie PCK