jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolne„Rób to, co kochasz”

„Rób to, co kochasz”

20 grudnia młodzież z klas starszych naszej szkoły miała okazję uczestniczyć w spotkaniu z wyjątkowym artystą raperem, freestylowcem i mówcą Arkadio z Nowego Sącza. Arkadiusz Zbozień to autor czterech płyt, audiobooka i książki oraz pomysłodawca ogólnopolskiej akcji „Rób to, co kochasz”. Za pomocą koncertów, warsztatów, konferencji, rekolekcji i innych wydarzeń ukazuje, że warto podjąć wysiłek w walce o realizowanie swoich pasji i rozwijanie mocnych stron.

Artysta opowiedział nam o swojej buntowniczej młodości, którą zdominowało uzależnienie od narkotyków i alkoholu oraz przemianie i przebudzeniu do szczęśliwego, opartego na wartościach życia, w którym realizuje swoje marzenia i talenty.

To było piękne i wartościowe spotkanie, które wypisane zostanie w naszej pamięci wielkimi literami – dziękujemy!

R. Jachimczak