jesteś na: Strona glownaOrganizacje i koła zainteresowańWolontariat szkolny- działaniaPomoc żywnościowa dla potrzebujących

Pomoc żywnościowa dla potrzebujących

Boże Narodzenie 2018

Wolontariat  przeprowadził akcję pt. Świąteczna Pomoc Żywnościowa. W tym roku Wolontariusze sporządzili 12 paczek świątecznych dla potrzebujących z naszego środowiska lokalnego. Żywność do paczek została zakupiona z funduszy gromadzonych w ciągu roku szkolnego przez Wolontariat szkolny ze Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Przysietnicy. Ponadto do paczek dołączona została żywność zebrana w lokalnym sklepie pani Katarzyny Tomasiak z Przysietnicy oraz podczas zbiórki świątecznej na terenie szkoły. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy objąć pomocą aż 12 rodzin i osób samotnych znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Z. M. Cieślewicz