jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneZabawa karnawałowa klas 0 – III

Zabawa karnawałowa klas 0 – III

 

Zabawa karnawałowa klas 0 – III

 

Karnawał to radosna tradycja przepełniona muzyką i zabawą. W naszej szkole zabawy karnawałowe organizowane są od lat. Dostarczają one wiele radości. Są okazją do wspólnych zabaw, integrują dzieci z młodszej grupy wiekowej.
            W czwartek, 31 stycznia  dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas I – III bawili się w Nibylandii w Łącku. Sala Zabaw zamieniła się w barwną krainę pełną: wróżek, księżniczek, duchów, kotków, motylków, piłkarzy, policjantów, strażaków, spidermanów, diabełków i innych postaci z bajek i kreskówek. Na balu wszystkie dzieci wyglądały zjawiskowo, a zgrana ekipa przebojowych animatorek zaangażowała wszystkich przebierańców. Były nowoczesne tańce solo, w parach, w grupie, oraz wiele konkurencji z  kolorowymi balonami. Dzieci  podczas zabawy miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych. Humory dopisywały, energii do tańców i zabaw w dwupoziomowej konstrukcji pełnej zjeżdżalni, torów, wież, basenu, autek również nikomu nie brakowało. Aby zregenerować swoje siły do karnawałowych szaleństw, podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieciaki udały się na poczęstunek. Na pamiątkę, każde dziecko miało możliwość zrobienia brokatowego lub czarnego tatuażu.

Atmosfera była naprawdę wyjątkowa. Zabawa na pewno na długo pozostanie w pamięci uczestników. W końcu taki bal jest tylko raz w roku!

           Dziękujemy rodzicom za przygotowanie karnawałowych strojów.

Alina Citak