jesteś na: Strona glownaOddziały przedszkolneWalentynki dla najmłodszych w Bibliotece Publicznej

Walentynki dla najmłodszych w Bibliotece Publicznej

Walentynki dla najmłodszych  w Bibliotece Publicznej

„Dzisiaj mamy walentynki

miejcie więc wesołe minki.

Uśmiech niech nie znika z twarzy

I niech każdy sobie marzy,

byśmy się kochali w koło

Wtedy będzie nam wesoło!”

W środę 13 lutego na cotygodniowych zajęciach w bibliotece publicznej, obchodziliśmy Walentynki. Dzieci z oddziału przedszkolnego 0-1 i 0-2 wraz z wychowawcami i Panią Wiolettą Orłowską z Biblioteki Publicznej wykonywały z kolorowych serc naszyjniki dla kochanej osoby. Przedszkolaki zapoznały się również z tradycjami tego święta przypadającego 14 lutego oraz patronem zakochanych. Dzień ten ma przypominać nam o tym, co jest w życiu najważniejsze – o miłości i pozwala zastanowić się nad sobą.

Zajęcia były odzwierciedleniem takich wartości jak: szczęście, miłość, przyjaźń i radość z przebywania z sobą. Wszystkie przedszkolaki z radością uczestniczyły we wspólnej zabawie.

Cecylia Soboń