jesteś na: Strona glownaProgramy, akcje, projektyOrły na nartach

Orły na nartach

22.02.2018r.  zakończył się projekt nauki jazdy na nartach realizowany dzięki środkom pozyskanym przez UKS Orły z Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz z Gminy Stary Sącz. Dzięki projektowi „Orły na nartach” dzieci i młodzież kształtowali pozytywne cechy charakteru i osobowości  oraz wdrażali się do samokontroli i samooceny sprawności fizycznej.

W ramach prowadzonych zajęć 40 uczniów Szkoły Podstawowej i Oddziałów Gimnazjalnych z naszej szkoły pod opieką wykwalifikowanych instruktorów narciarstwa uczyło się lub doskonaliło umiejętności zjazdowe na stoku w Cieniawie. Projekt cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom projektu za udział w tegorocznej edycji i zapraszamy do wykorzystywania pozyskanych umiejętności w czasie wolnym.

Piotr Jarząb