jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneRewia na lodzie

Rewia na lodzie

Niezwykłe Przygody Sindbada – rewia na lodzie

Blisko 100 uczniów naszej szkoły z klas 0 – VII wzięło udział w niezwykłym przedstawieniu na lodzie „Niezwykłe Przygody Sindbada”. Wspaniały spektakl odbył się w Hali MOSIR w Krynicy Zdrój i został przygotowany przez grupę 40 łyżwiarzy, cyrkowców, aktorów i innych artystów.

Niezapomniany popis umiejętności łyżwiarzy zachwycił wszystkich uczestników pokazu, którzy z zapartym tchem oglądali losy głównych bohaterów, akrobatyczne wyczyny na szarfach, statku i lodzie. Z ogromnym aplauzem spotkały się  również popisy cyrkowe z użyciem ognistych obręczy i pochodni.

Z pewnością piękne dekoracje, stroje i  rekwizyty potęgowały wrażenia widzów i zachęcały do powtórnego udziału w tego typu wydarzeniach i uczyły właściwego odbioru różnych form kultury.

M. Jarząb