jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneWizyta w Urzędzie Miasta w Starym Sączu

Wizyta w Urzędzie Miasta w Starym Sączu

14 maja 2019 roku klasa III oddziału gimnazjalnego pod opieką p. Małgorzaty Jarząb oraz 21 maja klasy VIII naszej szkoły pod opieką p. Iwony Ogorzały i p. Karoliny Botwiny udały się do Urzędu Miasta i Gminy w Starym Sączu na spotkanie z panem Burmistrzem Jackiem Lelkiem i Sekretarzem Danielem Śmierciakiem. Podczas wizyty uczniowie w skrócie dowiedzieli się na czym polega praca urzędu, codzienna działalność włodarzy miasta i przedstawicieli samorządu lokalnego.  Uczniowie mieli okazję zadać pytania na tematy dotyczące działalności Miasta i Gminy Stary Sącz, inwestycji oraz bieżących uroczystości i imprez. Aktywnie brali udział w dyskusji, zadawali pytania czym zasłużyli sobie na drobne upominki.  Była to dobra okazja, aby sprawdzić swoją wiedzę z lekcji w praktyce.

K. Botwina