jesteś na: Strona glownaPromocja zdrowia„Woda źródłem sukcesu”

„Woda źródłem sukcesu”

31 maja 2019 r. odbył się w Nowym Sączu IV Festiwal Biegowy Sądeckich Wodociągów,  pod patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza. Celem imprezy była popularyzacja zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży,  zachęcanie młodych ludzi do picia wody oraz uprawiania sportu - dwóch nieodłącznych czynników wpływających na zdrowy tryb życia oraz dobre samopoczucie.

Po raz pierwszy uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu. Naszą szkołę reprezentowało 30 uczniów z klas I-VIII i III Gimnazjum. Zawody były podzielone na kategorie wiekowe i określone dystanse. Było to wspaniałe wydarzenie, które na naszych uczniach zrobiło ogromne wrażenie.  Uczestnicząc w biegach na bieżni, uczniowie  mogli sprawdzić swoje umiejętności biegowe i rywalizować z innym kolegami.  Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal.

B. Stelmach, T. Skut