jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolne„Razem dobrze i wesoło”

„Razem dobrze i wesoło”

3 czerwca 2019 r. dzieci z klasy II w ramach Dnia Dziecka spędziły razem popołudnie w Nowym Sączu. Głównym punktem była wizyta w kinie Cinema 6D w Centrum Handlowym Gołąbkowice. Było to niezwykłe przeżycie. Dzieci  w czasie seansu filmowego doświadczały poruszania się foteli, opryskiwania wodą i podmuchów wiatru. Ponadto, w wybranych momentach odczuwały tzw. efekt myszki, czyli dotyk na nogach.  Wywoływało to u dzieci ogólne zadowolenie oraz okrzyki radości i emocji. Po seansie filmowym następnym wydarzeniem było samodzielne przygotowanie pizzy w restauracji American Sport oraz jej degustacja.

Dzień ten był  wspaniałym przeżyciem  dla dzieci. Zintegrował jeszcze bardziej zespół klasowy. Lubimy spędzać ze sobą czas.

Barbara Stelmach