jesteś na: Strona glownaArtykuły o konkursachKonkurs „Zostań Mistrzem Czytania”

Konkurs „Zostań Mistrzem Czytania”

7 czerwca w Powiatowej i Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. W. Bazielicha w Starym Sączu odbył się Gminny Konkurs Pięknego Czytania „Zostań Mistrzem Czytania”, w którym udział wzięło troje uczniów naszej szkoły. Uczniowie ci zostali wyłonieni w szkolnych eliminacjach, które odbyły się w Bibliotece Szkolnej 10 maja. Naszymi przedstawicielami zostali: Magdalena Kałuzińska klasa 7a, Anna Ptaśnik klasa 7a i Kamil Porębski klasa 7b.

Wszyscy uczestnicy mieli za zadanie odczytać wylosowany fragment książki. Prezentacje były bardzo udane, toteż Komisja Konkursowa w składzie: p. Zofia Gierczyk, Jolanta Czech-Młodkowska oraz Danuta Hejmej miała bardzo trudne zadanie.

Nasi reprezentanci pomimo, że nie znaleźli się w gronie laureatów, wrócili z dyplomami i nagrodami książkowymi.

Renata Jachimczak