jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneZabawa andrzejkowa

Zabawa andrzejkowa

W dniu 27listopada w godzinach popołudniowych młodsza część uczniów naszej szkoły (klasy 0-III) uczestniczyła w zabawie andrzejkowej. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek. Ten magiczny dzień był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową, ale także integracją uczniów. Dzieci radośnie bawiły się przy muzyce zorganizowanej przez  zawodowego animatora i wodzireja.  Przygotował on dla nas dziecięce przeboje jak i również najnowsze hity. Każda grupa uczestniczyła w konkursach, były również nagrody. Gdy nadszedł czas zakończenia zabawy, większość dzieci była już bardzo zmęczona, ale szczęśliwa. Szalone andrzejki możemy zobaczyć w galerii zdjęć. Zapraszamy!

Agnieszka Gryboś