jesteś na: Strona glownaOrganizacje i koła zainteresowańPCK - rok szkolny 2019/2020Przygotowania do Świąt w Szkolnym Kole PCK

Przygotowania do Świąt w Szkolnym Kole PCK

Szkolne Koło PCK poprzez swoje działania stara się wspierać mniejszych, słabszych, chorych, samotnych oraz starszych ludzi. Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to świetna okazja, aby spotkać się z drugim człowiekiem, pomóc bezinteresownie czyli  nie licząc na nic w zamian. Członkowie Koła, uczniowie z klas IV – VI od listopada w pocie czoła przygotowali ponad 80 sztuk ślicznych reniferków. Upominki te zostaną przekazane wraz z świątecznymi życzeniami  Seniorom, najstarszych mieszkańcom Przysietnicy.  Poprzez takie wizyty uczniowie uczą się szacunku, pokory oraz  w miarę możliwości również pomagają, aby ten  przedświąteczny czas radości i oczekiwania na narodziny Dzieciątka Jezus udzielił się wszystkim.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy zdrowia, radości aby w codziennym życiu nikt nie czuł się sam.

Członkowie szkolnego Koła PCK