jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneSpotkanie klas I – III z Andrzejem Grabowskim

Spotkanie klas I – III z Andrzejem Grabowskim

Spotkanie klas I – III z Andrzejem Grabowskim w Bibliotece Publicznej

W dniu 5 grudnia Biblioteka Publiczna w Przysietnicy zaprosiła dzieci z klas młodszych na spotkanie z pisarzem książek dla dzieci Andrzejem Grabowskim.  Autor, który niejednokrotnie już spotykał się z uczniami naszej szkoły, opowiadał najmłodszym czytelnikom o swoich książkach. Jak zawsze na spotkaniu z panem Grabowskim było dużo wesołych historii i śmiechu. Każde dziecko, mogło zadać pisarzowi pytanie, na które autor udzielał ciekawe i wyczerpujące odpowiedzi. Na zakończenie spotkania można było zakupić książkę z dedykacją.

Dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom Biblioteki Publicznej w Starym Sączu i Przysietnicy za organizowanie naszym uczniom wartościowych spotkań ze współczesnymi twórcami literatury dziecięcej.

Renata Jachimczak