jesteś na: Strona glownaOddziały przedszkolneMikołaj u najmłodszych

Mikołaj u najmłodszych

W czwartek  05.12.2019r. klasę 0-1 odwiedził wspaniały gość. Każde dziecko cały rok ciężko pracowało na to, aby właśnie w tym dniu spotkać Świętego Mikołaja i móc odebrać od Niego podarunek. Atmosfera spotkania była magiczna. Każde dziecko zostało obdarowane prezentem. W podziękowaniu za podarunki dzieci powiedziały wierszyk i zaśpiewały piosenkę dla naszego miłego gościa.

Bardzo się cieszyły z upominków, które otrzymały, ale też same wręczyły Świętemu Mikołajowi własnoręcznie zrobioną książeczkę. Wracając do domu z wypiekami na twarzy opowiadały swym Rodzicom o spotkaniu, jakie miało miejsce w naszej szkole.

Ps.

„Ukochany Święty Mikołaju bardzo Ci dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką podarowałeś nam wszystkim. Do zobaczenia za rok!”.

Agnieszka Gryboś