jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneTajemnica Świąt Bożego Narodzenia

Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia są przez wszystkie dzieci zawsze niecierpliwie wyczekiwane. Jak co roku, w ostatnim dniu przed przerwą świąteczną w naszej szkole realizowany jest projekt  „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia”. Ten wyjątkowy dzień rozpoczęły klasowe Wigilie. W tym roku w przygotowanie projektu włączyli się uczniowie klasy III pod kierunkiem pani Barbary Stelmach, siostry Hanny oraz pana Krzysztofa Smydy. Dzieci przedstawiły inscenizację pod tytułem „Broda Heroda”. Przedstawienie było wspaniałe, młodzi aktorzy w kolorowych strojach i przy bogatej scenografii przenieśli nas w czas narodzenia Bożego Dzieciątka.

Potem nastąpiło rozstrzygnięcie świątecznych konkursów przeprowadzonych w naszej szkole w ramach realizowanego w gminie projektu Orszak Trzech Króli. Następnie Pan Dyrektor Aleksander Łukasik, a później przedstawiciele Rady Samorządu Uczniowskiego złożyli serdeczne, świąteczne życzenia.

Na zakończenia wszyscy wzięli udział we wspólnym śpiewaniu kolęd.

Renata Jachimczak