jesteś na: Strona glownaOddziały przedszkolneBal Karnawałowy klas 0 - III

Bal Karnawałowy klas 0 - III

Okres karnawału to wspaniały czas zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest formą rozrywki, dostarcza dzieciom wielu przeżyć, radości i zadowolenia.

We wtorek 14 stycznia w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy dla klas 0 -III. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój. Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się przy dźwiękach różnorodnej muzyki granej przez Pana Dariusza Tokarczyka. Główną atrakcją całego balu była wizyta Myszki Minnie. Animator urozmaicał zabawy dymem i puszczał bańki mydlane.

Po zakończeniu Balu dzieci w swoich salach miały okazję do skosztowania słodkich poczęstunków, które przygotowali rodzice. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się  swoimi przeżyciami. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.

Agnieszka Gryboś