jesteś na: Strona glownaOddziały przedszkolneŚwięto Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka

W dniu 24 stycznia 2020r. w naszej szkole  odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego  w tym szczególnym dniu dzieci  z klas 0-1, 0-2 pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach  i wspólnie ze swoimi paniami i rodzicami przygotowały dla nich Jasełka.

Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci  zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie pomalowane i ozdobione aniołki z masy gipsowej. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek.

Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Po występach życzenia wszystkim obecnym złożyła pani wicedyrektor Anna Golonka. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek i wspólne kolędowanie z zespołem „Bystro Kicora” . Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci  jak i dziadków!

Agnieszka Gryboś