jesteś na: Strona glownaArtykuły o konkursachXIX edycja Konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

XIX edycja Konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

14 lutego w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu odbył się etap gminny XIX edycji Konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski. Sześć zespołów ze starosądeckich szkół stanęło do tej potyczki. Do rozwiązania był test ogólnej wiedzy biologiczno-geograficznej oraz dotyczącej Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

Naszą szkołę reprezentowała czteroosobowa drużyna w składzie: Eliza Garwol, Natalia Porębska z kl. VII oraz Magdalena Kałuzińska i Anna Ptaśnik z kl. VIIIa. Dziewczyny wywalczyły IV miejsce. Nasza uczennica Anna Ptaśnik zajęła miejsce I – miała najwyższy wynik w klasyfikacji indywidualnej.

Z rąk Pana Burmistrza Kazimierza Gizickiego wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe m.in. książki i atlasy.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !

Karolina Botwina