Walentynki od SU

W piątek 14 lutego Rada Samorządu Uczniowskiego z okazji Walentynek przygotowała dla uczniów małą niespodziankę. Na gazetce ściennej pojawiły się cenne informacje dotyczące tego popularnego wśród młodzieży święta. Były także krótkie życzenia i wierszyki, pomocne w napisaniu kartki walentynkowej. Na przerwach każdy mógł wysłać kartkę walentynkową oraz ją otrzymać od cichego wielbiciela. Również dużym zainteresowaniem cieszyły się lizaki walentynkowe, które można było wylosować. Na lizaku była literka imienia przyszłej Walentynki lub Walentego. Było przy tym dużo śmiechu i zabawy. Dzień ten upłynął w radosnej, pełnej życzliwości atmosferze ponieważ każdy lubi być obdarowywany.

Zachęcamy wszystkich uczniów do współpracy w organizacji takich nietypowych świąt, których w kalendarzu jest mnóstwo, aby każdy w szkole czuł się współgospodarzem.

Rada SU