jesteś na: Strona glownaOddziały przedszkolneDzień Kobiet w oddziałach przedszkolnych

Dzień Kobiet w oddziałach przedszkolnych

W tym uroczystym dniu, jakim jest Międzynarodowy Dzień Kobiet wyjątkowo powinny się poczuć wszystkie kobiety – te duże i te małe. Ale zaraz po Dniu Kobiet przypada Dzień Mężczyzn, zatem okazja do świętowania nadarza się wszystkim! O miły nastrój i niespodzianki zadbali uczniowie wraz z rodzicami z oddziałów przedszkolnych.

Młode damy zostały obdarowane jak tradycja każe - kwiatami,  wszyscy otrzymali drobne upominki.  Każde dziecko miało swój udział w przygotowaniu słodkości na tą okazję. W obydwu grupach odbyło się własnoręczne dekorowanie ciasteczek i babeczek, co sprawiło wszystkim dzieciakom mnóstwo radości - bo nie ma takiego przedszkolaka, który nie lubi kolorowych cukiereczków i pysznego kremu czekoladowego!

To był wspaniały dzień!

Renata Jachimczak