jesteś na: Strona glownaOrganizacje i koła zainteresowańSU- rok szkolny 19/20Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn

Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn

Tradycją naszej szkoły jest coroczne obdarowywanie kwiatami i słodkościami Pań i Dziewczyn z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, obchodzonego 8 marca. W tym roku tradycji musiało stać się zadość. Pomimo, że święto wypadało w niedzielę, Rada Samorządu Uczniowskiego wszystko dokładnie zaplanowała. Postanowiliśmy, aby w poniedziałek 9 marca pomyśleć o wszystkich. O Paniach oraz o Panach. W kalendarzu znaleźliśmy informację , iż 10 marca jest Dniem Mężczyzn. SU przygotowało apel z okazji tych dwóch szczególnych dni.

Jakub Citak z kl. 6a złożył życzenia wszystkich Paniom, a Ilona Stawiarska z kl. 5a wszystkim Panom. Uczniowie z kl. 8a Anna Ptaśnik i Paweł Kwiczala zagrali radosny utwór. Wspólnie zostało odśpiewane sto lat dla każdego. Przedstawiciele SU przygotowali słodki upominek zarówno dla dziewczyn jak i dla chłopców z wszystkich klas. To był naprawdę udany dzień!!!

Wszystkim Paniom , które czytają nasz artykuł składamy życzenia:

Drogie Panie!

Cóż by wam życzyć, kiedy życzeń tyle.
Na każdej kartce, tu wszędzie.
Cóż moje słowo znaczyć tu będzie?
Więc ślę wam jedno życzenie małe:
Bądźcie szczęśliwe przez życie całe

A wam drogie Koleżanki:

zdrowia, szczęścia,  pomyślności.

Sto lat życia, moc radości!

Zdrowie wiecznie niech wam służy,

Uśmiech stale był na buzi

niech wam towarzyszy zgoda

wieczna jak wasza uroda.

“Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów”. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

Wszystkim Panom, którzy czytają nasz artykuł składamy życzenia:

Miłości – jedynej, największej,

Przyjaźni – tylko najszczerszej,

Ciastek – tylko najsłodszych,

Samochodów – tylko najszybszych,

Przygód – tylko najpiękniejszych,

I butów – tylko najlżejszych.