jesteś na: Strona glownaOddziały przedszkolneZabawy karnawałowe w oddziałach przedszkolnych

Zabawy karnawałowe w oddziałach przedszkolnych

„Jest karnawał.

W karnawale wszyscy urządzają bale.

To tradycja bardzo stara – strojów pięknych co niemiara!

Niech się bawią duzi, mali

zgromadzeni na tej sali.”

W naszym przedszkolu bal karnawałowy odbył się w czwartek 11 lutego 2021r. i został połączony z degustacją pączków z racji Tłustego Czwartku. Wszystkie dzieciaki z oddziałów przedszkolnych  w tym dniu były nie do poznania. W salach można było spotkać królewny, biedronki, motylki, policjantów, strażaków, czarownice, wojowników ninja, Spider-Mana, Batmana, piratkę, ośmiornicę, Elzę… nie sposób zliczyć i wymienić wszystkie postacie. A sale wypełniła dziecięca muzyka. Nie brakowało konkursów i zabaw. Jednym słowem zabawa była przednia, a dzieciaki szczęśliwe!

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu pięknych strojów oraz słodkiego  poczęstunku.

Cecylia Soboń