jesteś na: Strona glownaAktualności

Dyrektor Szkoły Podstawowej

im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Przysietnicy

ogłasza zapisy na rok szkolny 2021/2022

1. dzieci do Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Przysietnicy. Zapisy będą dokonywane w sekretariacie szkoły:

1)   złożenie pisemnej deklaracji o kontynuowaniu edukacji przedszkolnej od 25 lutego do 3 marca 2021r.

2)   złożenie wniosku o przyjęcie do oddziału przedszkolnego w szkole od 4 marca 2021r. do 19 marca 2021r.

na podstawie dokumentu potwierdzającego dane osobowe dziecka.

2.  dzieci do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Przysietnicy. Zapisy będą dokonywane
w sekretariacie szkoły w dniach
od 25 lutego 2021r. do 5 marca 2021r.

na podstawie dokumentu potwierdzającego dane osobowe dziecka.

Jednocześnie informuję, że wszystkie dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły (wieś Przysietnica) są przyjmowane do klasy pierwszej szkoły podstawowej z urzędu, po złożeniu wypełnionego i podpisanego przez rodziców formularza ZGŁOSZENIA.

Pozostali kandydaci na uczniów podlegają procedurze rekrutacji zgodnej z ustaloną procedurą na WNIOSEK RODZICÓW złożony do dyrektora szkoły.

Rekrutacja do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego na rok szkolny