jesteś na: Strona glownaOdblaskowa SzkołaOdblaskowa dyskoteka

Odblaskowa dyskoteka

„Odblaskowa dyskoteka"

W czwartek tj. 26 września w ramach akcji ODBLASKOWA SZKOŁA, w naszej szkole odbyła się dyskoteka  dla uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej. Podczas zabawy dzieci mogły brać udział w loterii oraz zakupić watę cukrową. Dyskoteka cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów, świadczy o tym wysoka frekwencja uczestników.

Głównym celem imprezy, było propagowanie noszenia odblasków. Dzięki nim piesi, uczestnicy ruchu drogowego, a także rowerzyści są bardziej widoczni na drodze, a przez to bardziej bezpieczni.

Dyskotekę zorganizował Samorząd Uczniowski, wraz z opiekunami
p. Aliną Citak oraz p. A. Golonką. Podczas imprezy dzieci brały udział
w grach i zabawach dyskotekowych. Dzięki błyskającym światłom dyskotekowym, wszyscy mogli zobaczyć o ile bardziej widoczne są
w ciemnościach osoby wyposażone w elementy odblaskowe.

Koordynator Krystyna Koszyk