jesteś na: Strona glownaMoja szkoła w UE

Moja szkoła w UE

10 lat Polski w Unii Europejskiej

2004 - 2014

14 stycznia 2014r. w klasach I i II Szkoły Podstawowej odbyła się prelekcja  dotycząca bezpieczeństwa dzieci na drogach zorganizowana przez Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Nowym Sączu oraz Burmistrza Starego Sącza. Pogadankę o bezpieczeństwie przeprowadził pan policjant ze Starego Sącza. Pani Barbara Porębska – dyrektor ZOFAS w Starym Sączu podziękowała uczniom za liczny udział w  konkursie plastycznym pt.: Moja szkoła w Unii Europejskiej. Przedstawicielka organizatorów konkursu p. Iwona Pasoń wręczyła laureatom dyplomy i  nagrody rzeczowe:

I miejsce – Kamil Porębski klasa IIb    (aparat fotograficzny)

II miejsce – Aleksandra Ogorzały klasa I   (gra komputerowa)

III miejsce – Mikołaj Figarski klasa IIa    (gra komputerowa)

Dla wszystkich uczniów klas  I – II przekazane zostały zestawy odblaskowe: kamizelka, opaska, naklejka. Uczniowie z radością prezentowali na sobie otrzymane upominki.

Alina Citak